İş

Ünlü fenomen Özlem Lina Öz, Ataşehir’de güzellik merkezi açtı

Doktor eşi ve çocuklarıyla yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla tanınan ve asıl mesleği hemşirelik olan ünlü fenomen Hasret Lina Öz, Ataşehir’de güzellik merkezi açtı. Şu anda 1.000 kişiye istihdam sağlayan Öz, yıl sonuna kadar bu sayıyı 3.000’in üzerine çıkarmayı hedefliyor.

Yoğun katılımla gerçekleşen açılışa sanat, dergive medya dünyasından çok sayıda kişi katıldı.

“EŞİMLE HEMŞİREYİM, HASTANEYİM, ANNEM”

Güzellik merkezinin açılışında konuşan Hasret Lina Öz, “Aslında hemşire, ev hanımı, 3 çocuk annesiyim ve halen kliniğimizde eşime yardımcı oluyorum. Aynı zamanda sosyal medya içerik üreticisiyim. yoğun katılım olması inanılmaz gurur verici.Gelen ve gelemeyen herkese sonsuz şükranlarımızı sunarız.” dedi.

“YÜZDE 15 BİN BÜYÜDÜK”

Öz, “Eşimin yakın arkadaşı, aile dostu ve iş adamı İbrahim Karaorhanlı ile geçen yılın sonunda ortak olduk. Girişimlerimize inanılmaz bir yatırım yaptı şüphesiz. Bu yatırımla birlikte büyüme kaydettik.” İşlerimizde yüzde 15 binlik ivme.Girişimleri dahil ettik.Mevcut işlerimizi geliştirmeye ve gece gündüz özveriyle çalışmaya devam ediyoruz.”

“İSTİHDAM SAYIMIZI YIL SONUNA KADAR 3 BİNİN ÜZERİNE ÇIKARMAYI HEDEFLİYORUZ”

Ünlü fenomen sözlerini şöyle tamamladı:

“Takipçilerimiz bizi kendilerinden biri olarak görüyorlar. Bizi aileden biri gibi sahipleniyorlar. Bu nedenle kendilerine asla doymayacağımız bir iş teklif etmedik. Bunun sonucunda büyük bir başarıya imza attık. Allah nasip ederse. gücümüze sağlık, daha iyi işlere imza atacağız.İşletmelerimizde istihdamımızı 3 binin üzerine çıkarmayı ve ekmeğimizi daha geniş kitlelerle paylaşmayı hayal ediyoruz.”

Sosyal medyada 2 milyon 160 bin takipçiye ulaşan iş kadını Hasret Lina Öz, ‘Dr. Tayyar Öz’, ‘Eliamor’, ‘Peradex Clean’, ‘Özlem Öz Beauty’, ‘Dr. Öz Klinik, markalarına bir yenisini daha ekleyerek bir keyif merkezi açtı.

domanicajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu